شماره هاى تماس

شمال : ٢٢١٧٦٢٩١

مركزى : ٦٦٥٣٤٥٩٤

غرب : ٤٤١٥١٣٦٦

جنوب : ٥٥٤١٧٤٨٠

رفع سوختى فرش

  • 0 نظر
  • 2064 بازدید
  • سه شنبه 24 مهر 1397
  • 3/6/2019 7:32:08 PM
takshoorcarpet

رفع سوختى فرش
رفع سوختى فرش زمانی که علت های مختلفی همچون سیگار و زغال و اتو و قابلمه و غیره موجب سوختگی فرش شما شده این مشکل قابل حل بوده و به راحتی فرش به حالت اول خود باز میگردد

رفع سوختى فرش

شاید این سوال که چگونه سوختگی فرش را از بین ببریم برایتان پیش آمده باشد اگر سوختگی ناشی از سیگار است با استفاده از کاغذ سمباده سطح سوختگی را بسابید. حال با استفاده از جارو اثرات حاصله را از روی فرش تمیز کنید.

اگر باز هم شاهد سوختگی های کوچکی بودید میتوانید با نوک قیچی به دقت اقدام به رفع سوختگی نمایید. حال برای پاک کردن اثرات باقی مانده دیگر از محلولی محتوی یک قسمت آب اکسیژنه و ده قسمت آب استفاده کنید و پارچه ای را به این محلول آغشته نمایید و لکه را تمیز کنید. برای تمیز کردن از بیرون لکه به سمت داخل حرکت کنید.

در انتها محل مورد نظر را با آب شسته و خشک نمایید.

رفع سوختگی فرش با زغال

چگونه لکه سوختگی فرش را ترمیم کنیم ؟ همانند مراحلی است که در رفع سوختگی فرش با سیگار انجام داده اید اما بعد از کوتاهی پرزهایی که دچار سوختگی شده اند باید آن محل را با شامپو فرش بپوشانید و بعد از اینکه کاملا خشک گردید با جارو برقی آن قسمت را جارو نمایید. اگر بعد از انجام این کارها باز هم شاهد اثرات سوختگی بودبد با کمک یک محلول رنگبر ضعیف این مشکل را حل نمایید و بعد از آن برای خشک شدن سریعتر محل سوختگی جسمی سنگین مانند یک کتاب بزرگ را روی آن قرار دهید. 

نکته مهمی که همیشه باید به خاطر بسپارید این است که هرگز نباید از صبون برای شست و شوی فرش استفاده کنید و فرش را بیش از حد خیس نکنید. اگر فرشتان دچار سوختگی عمیق شده است جهت خدمات رفوکاری آنرا به یک قالیشویی معتبر بسپارید، قالیشویی تکشور میتواند شما را در این زمینه کمک کند.

  خدمات قالیشویی و رفع سوختى فرش -1

ترمیم سوختگی فرش با اتو

اگر میزان سوختگی محدود بود و تنها یک لکه زرد رنگ رو فرش ایجاد شده است میتوانید با کمک یک پیاز آن را رفع نمایید به اینصورت که آنرا از وسط نصف کرده و روی لکه قرار دهید در انتها از آب سرد برای شستن محل استفاده کنید. چنانچه سوختگی عمیق تر از این حد بود جهت خدمات رفوکاری آنرا به یک قالیشویی معتبر بسپارید، قالیشویی تکشور میتواند شما را در این زمینه کمک کند. اگر موکت شما دچار این سوختگی شد با کمک کاتر آن بخش را جدا کرده و موکت جدیدی را جایگزین آن بخش کنید و بعد برای یکدست شدن با جارو برقی روی آنرا جارو نمایید.

رفع سوختگی فرش با قابلمه

در این مورد با توجه به نوع سوختگی از توضیحات بالا استفاده کنید. در مواقعی که سوختگی بسیار جزئی است یعنی در حد بوجود آمدن کف ظرف بدون آنکه رنگ فرش تغییر پیدا کند باشد یخ راه حل این مشکل خواهد بود در آخر با شانه زدن اثرات سوختگی را به خوبی رفع نمایید.

ثبت خدمات بصورت آنلاین در قالیشویی تک شور با تخفیف ویژه

از طریق سفارش آنلاین به سادگی خدمات مورد نیاز خود را در سریعترین زمان ممکن برای قالیشویی یا شستشوی موکت ،شستشوی فرش و یا مبلمان دریافت کنید .

از تخفیف های ویژه ما برخوردار شوید

فرم ثبت سفارش آنلاین

نظرات خود را بیان کنید

ارسال نظر

  6     +   =   15  

خدمات

خدمات خشک شویی اتومبیل

چهارشنبه 18 مهر 1397

خدمات خشک شویی خوشخواب

چهارشنبه 18 مهر 1397

خدمات خشک شویی مبلمان

چهارشنبه 18 مهر 1397

بیشتر >>

مقالات

قالیشویی آنلاین

یکشنبه 04 آذر 1397

قالیشویی غرب تهران

شنبه 10 آذر 1397

بیشتر >>