شماره هاى تماس

شمال : ٢٢١٧٦٢٩١

مركزى : ٦٦٥٣٤٥٩٤

غرب : ٤٤١٥١٣٦٦

جنوب : ٥٥٤١٧٤٨٠

لکه گیری فرش ماشینی قالیشویی تک شور

  • 0 نظر
  • 4182 بازدید
  • چهارشنبه 25 مهر 1397
  • 2/6/2019 2:03:51 PM
takshoorcarpet

لکه گیری فرش ماشینی  قالیشویی تک شور
لکه گیری فرش ماشینی قالیشویی تک شور
5 از 5 بوسیله 1 رای
در لکه گیری فرش ماشینی لکه ها توسط شامپوى مخصوص از بین رفته و فرش با همان کیفیت اولیه تحویل داده میشود

لکه گیری فرش ماشینی

تراکم جمعیت در تمامی محدوده های تهران موجب افزایش نیاز ساکنین به قالیشویی خواهد شد. علاوه بر این به علت عدم وجود مکان مناسب در خانه ها برای شستشوی فرش نیاز به قالیشویی با کیفیت پررنگ تر شده است. و اما مهمترین دغدغه مردم تهران این است کدام قالیشویی کیفیت بیشتری دارد. در پاسخ به این دغدغه شما میتوانید به سایت قالیشویی تکشور مراجعه کنید و هر گونه اطلاعاتی را به راحتی کسب نمایید.قالیشویی تکشور جزو بهترین قالیشویی های تهران بوده و تمامی خدمات زیر نظر اتحادیه و به سریع ترین شکل ممکن انجام میشود. افراد با تجربه ما میتوانند درخواست شما را در هر زمینه ای پاسخگو باشند. برای ارتباط و بدست آوردن اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید. 

شمال:٢٢١٧٦٢٩١

مركزى: ٦٦٥٣٤٥٩٤

غرب: ٤٤١٥١٣٦٦

جنوب: ٥٥٤١٧٤٨٠

 روشهای لکه گیری فرش

به محض ایجاد و یا دیده شدن لکه در هر جای فرش اقدام به تمیز کردن آن نمایید زیرا در فرش های ماشینی باید به این مطلب توجه داشت که هر چه لکه مدت طولانی تری بماند پاک کردنش سخت و یا غیر ممکن خواهد شد. در غیر اینصورت یعنی اگر خیلی دیر متوجه وجود لکه شدید از خمیر ریش استفاده کنید .راه از بین بردن انواع لکه ها از روی فرش این است که پارچه مرطوبی را روی لکه مالیده و تا جای ممکن اقدام به تمیز کردن آن کنید در نهایت با پارچه ای خشک محل لکه را به خوبی خشک نمایید. در صورتیکه اثر لکه باقی ماند برای خلاص شدن از آن میتوانید پارچه ای خشک را روی لکه قرار دهید پس از آن جسم سنگینی را روی پارچه گذاشته و منتظر بمانید تا پارچه خیس شود پس از آن پارچه را بردارید و بدین صورت لکه گیری را بصورت کامل انجام داده اید. گاهی اوقات روی فرش لکه های رنگی ایجاد میشود در اینصورت راه حل ریختن مقداری آب معدنی گازدار بر روی لکه میباشد که پس از گذشت چند دقیقه میتوانید آنرا پاک کنید .اگر باز هم اثری دیدید اینکار را تا زمانیکه کاملا لکه از بین برود انجام دهید. گونه دیگری از لکه ها چرب هستند که جهت پاک کردنشان میتوانید از حلال غیر چرب استفاده کنید و آنرا بر روی پنبه ای مایلده سپس روی لکه بمالید. آنقدر به تکرار اینکار ادامه دهید تا لکه کاملا جذب پنبه شود.

  خدمات قالیشویی و لکه گیری فرش ماشینی -1

ثبت خدمات بصورت آنلاین در قالیشویی تک شور با تخفیف ویژه

از طریق سفارش آنلاین به سادگی خدمات مورد نیاز خود را در سریعترین زمان ممکن برای قالیشویی یا شستشوی موکت ،شستشوی فرش و یا مبلمان دریافت کنید .

از تخفیف های ویژه ما برخوردار شوید

فرم ثبت سفارش آنلاین

نظرات خود را بیان کنید

ارسال نظر

  بیست و یک     +   =   21  

خدمات

خدمات خشک شویی اتومبیل

چهارشنبه 18 مهر 1397

خدمات خشک شویی خوشخواب

چهارشنبه 18 مهر 1397

خدمات خشک شویی مبلمان

چهارشنبه 18 مهر 1397

بیشتر >>

مقالات

قالیشویی آنلاین

یکشنبه 04 آذر 1397

قالیشویی غرب تهران

شنبه 10 آذر 1397

بیشتر >>