شماره هاى تماس

شمال : ٢٢١٧٦٢٩١

مركزى : ٦٦٥٣٤٥٩٤

غرب : ٤٤١٥١٣٦٦

جنوب : ٥٥٤١٧٤٨٠

خاک گیری فرش ماشینی

  • 0 نظر
  • 4182 بازدید
  • چهارشنبه 25 مهر 1397
  • 2/6/2019 2:01:50 PM
takshoorcarpet

خاک گیری فرش ماشینی
خاک گیری فرش ماشینی
5 از 5 بوسیله 1 رای
گرد و غبار همیشه در هوا وجود داشته و همیشه هم راهی برای نفوذ به فرش دارند که این امر به صورت لایه ای از غبار بر روی فرش رخ میدهد. جذب رطوبت توسط این لایه ها باعث ظاهر شدن لکه های چرکی بر روی فرش میشود که پوسیدگی آنرا نیز در پی خواهد داشت. برای جلوگیری از این آسیب ها خدمات خاک گیری فرش ماشینی در قالیشویی تکشور انجم میشود

خاک گیری فرش ماشینی

گرد و غبار همیشه در هوا وجود داشته و همیشه هم راهی برای نفوذ به فرش دارند که این امر به صورت لایه ای از غبار بر روی فرش رخ میدهد. جذب رطوبت توسط این لایه ها باعث ظاهر شدن لکه های چرکی بر روی فرش میشود که پوسیدگی آنرا نیز در پی خواهد داشت. با گذشت زمان و رونمایی از دستگاههای پیشرفته و ظهور روش شستشو و خاک گیری فرش جدید قالیشویی تک شور می تواند در مدت کوتاه فرش های زیادی را خاک گیری کند. بعد از خاک گیری فرش بروی زمین پهن شده و بازرسی میشود و ریشه فرش ها به دقت بررسی میشود و در صورت نیاز دوباره شسته میشوند.پس از آن نواحی آسیب دیده و یا سوراخ های قابل ترمیم رفوکاری میشوند.اکنون زمان لکه گیری است و در صورت وجود لکه با پاک کننده مخصوص اقدام به لکه گیری مینماییم.شستشو آخرین مرحله است که باید به دقت انجام شود. اینکار توسط مواد باکیفیت و درجه یک و ابزار حرفه ای که مانع آسیب رساندن به فرش میشوند صورت میگیرد.فرش پس از آبگیری و خشک شدن به دست مشتریان میرسد. اگر این سوال بریتان بوجود آمده که  چگونه خاک گیری فرش را انجام دهیم در پاسخ میتوان گفت قالیشویی تکشور بهترین راه حل است.

 

  خدمات قالیشویی و خاک گیری فرش ماشینی -1

ثبت خدمات بصورت آنلاین در قالیشویی تک شور با تخفیف ویژه

از طریق سفارش آنلاین به سادگی خدمات مورد نیاز خود را در سریعترین زمان ممکن برای قالیشویی یا شستشوی موکت ،شستشوی فرش و یا مبلمان دریافت کنید .

از تخفیف های ویژه ما برخوردار شوید

فرم ثبت سفارش آنلاین

نظرات خود را بیان کنید

ارسال نظر

  +     بیست و نه   =   سی  

خدمات

خدمات خشک شویی اتومبیل

چهارشنبه 18 مهر 1397

خدمات خشک شویی خوشخواب

چهارشنبه 18 مهر 1397

خدمات خشک شویی مبلمان

چهارشنبه 18 مهر 1397

بیشتر >>

مقالات

قالیشویی آنلاین

یکشنبه 04 آذر 1397

قالیشویی غرب تهران

شنبه 10 آذر 1397

بیشتر >>