شماره هاى تماس

شمال : ٢٢١٧٦٢٩١

مركزى : ٦٦٥٣٤٥٩٤

غرب : ٤٤١٥١٣٦٦

جنوب : ٥٥٤١٧٤٨٠

شستشوی فرش ماشینی

  • 0 نظر
  • 2675 بازدید
  • پنج شنبه 26 مهر 1397
  • 2/6/2019 1:59:56 PM
takshoorcarpet

شستشوی فرش ماشینی
شستشوی فرش ماشینی
5 از 5 بوسیله 2 رای
شستشوى فرش ماشینى بلژیکى و ابریشم مصنوعى با شامپوى مخصوص تگزافون جهت براق شویی و لکه گیرى بوده و براى جلو گیرى از شکستگى و چروک فرشها از نرم کننده به همراه اتو و اهار استفاده میشود

شستشوی فرش ماشینی

قالیشویی تکشور مشتریان خود را بسیار با ارزش میداند.

شما میتوانید در قالیشویی آنلاین بصورت آنلاین سفارشات خود را در زمان دلخواهتان رزرو نمایید. 

فرش ها یکی از دلایل زیبایی خانه هستند و باعث میشوند خانه دیده شود. نرم بودن الیاف و نقش های بسیار زیبا موجب شده تا در سراسر جهان از این محصول استفاده شود. ولی چیزی بسیار باید به آن توجه کرد تمیز نگهداشتن آنهاست و کار آسانی نمیباشد.

با گذشت زمان درون فرش مواد حساسیت زایی بوجود می آید که با تماس پیدا کردن آنها به شما موجب بیماری و حساسیت های زیادی خواهند شد که از دلایل آن وجود گرد و غبار و و یا حیوانات خانگی میباشند. بنابراین شستشوی هر چند ماه یک بار آنها کاری الزامی است که با اینکار هم فرش تمیز میشود هم به روزهای اولیه خود باز میگردد و ظاهری نو به خود میگیرد. بهتر است هر 12 ماه یک بار اینکار را انجام دهید زیرا بهترین زمان است. همچنین سپردن فرش هایتان به بهترین قالیشویی غرب تهران یعنی قالیشویی تکشور بهترین گزینه برای این کار است.

در این قالیشویی ایتدا بصورت سطحی گرد و غبار را زدوده و پس از آن با استفاده از آب پر فشار غبار های ریز را خارج میکنیم. برای اینکار نیازی به استفاده از مواد شوینده نداریم و اینکار را برای آسیب نرساندن به محیط زیست انجام میدهیم. در نهایت فرش هایتان در مدت زمان کمتر از 1 ساعت خشک خواهند شد.

  خدمات قالیشویی و شستشوی فرش ماشینی -1

ما در این قالیشویی از دستگاه های کاملا اتوماتیک استفاده میکنیم. فرچه های دیسکی دستگا ها برای شستشوی عمیق و لکه برداری از فرش است. غلتک چرخان برای چرک زدایی، باز کردن چروک و شکستگی روی فرش کاربرد دارد. محور مارپیچ جهت پرزگیری و برگرداندن خواب اولیه فرش است. 

در تمام طول این مدت آبرسانی بصورت مداوم ادامه داشته و در انتها آب گیری بوسیله ی دستگاه های اتوماتیک و به شکل لوله ای انجام میشود. فرش لوله شده برای آبگیری وارد دستگاه میگردد. این عمل موجب جلوگیری از شکستگی و چروک خواهد شد. در آخر فرش ها در محیطی باز پهن میگردند تا در هوای آزاد خشک شوند پس از آن برای مشتری محترم ارسال خواهند شد.

تمامی خدمات شستشو و ترمیم فرش هایتان را به ما بسپارید.

ثبت خدمات بصورت آنلاین در قالیشویی تک شور با تخفیف ویژه

از طریق سفارش آنلاین به سادگی خدمات مورد نیاز خود را در سریعترین زمان ممکن برای قالیشویی یا شستشوی موکت ،شستشوی فرش و یا مبلمان دریافت کنید .

از تخفیف های ویژه ما برخوردار شوید

فرم ثبت سفارش آنلاین

نظرات خود را بیان کنید

ارسال نظر

  6     +   =   41  

خدمات

خدمات خشک شویی اتومبیل

چهارشنبه 18 مهر 1397

خدمات خشک شویی خوشخواب

چهارشنبه 18 مهر 1397

خدمات خشک شویی مبلمان

چهارشنبه 18 مهر 1397

بیشتر >>

مقالات

قالیشویی آنلاین

یکشنبه 04 آذر 1397

قالیشویی غرب تهران

شنبه 10 آذر 1397

قالیشویی شمال تهران

دوشنبه 12 آذر 1397

بیشتر >>