شماره هاى تماس

شمال : ٢٢١٧٦٢٩١

مركزى : ٦٦٥٣٤٥٩٤

غرب : ٤٤١٥١٣٦٦

جنوب : ٥٥٤١٧٤٨٠

قالیشویی شمال تهران

  • 0 نظر
  • 6142 بازدید
  • دوشنبه 12 آذر 1397
  • 3/4/2019 12:45:31 PM
takshoorcarpet

قالیشویی شمال تهران
قالیشویی شمال تهران
5 از 5 بوسیله 3 رای
خدمات قالیشویی تک شور در شمال تهران با سال ها تجربه . خدمات قالیشویی خود را در تمامی مناطق و محله های شمال تهران را با یک تماس به ما بسپارید. قالیشویی تک شور همراه با تخفیف ویژه مشتریان

قالیشویی شمال تهران

انواع خدمات قالیشویی شمال تهران شامل : ریشه زنی - پرزگیری - رفوگری و همچنین مبل شویی و خدمات ترمیم توسط قالیشویی تک شور ارائه میگردد . تمامی خدمات قالیشویی در قالیشویی تک شور توسط تیمی کارشناس و مجرب نظارت ، کنترل و مدیریت میشود . تا ناخواسته مشکلی در هنگام شستشو ایجاد نشود و کیفیت قالیشویی بالا بماند . مفتخریم که با کارخانه ای مجهز و همچنین تیمی متخصصمی توانیم خدمات مان را در سرتاسر شهر تهران به تمامی همشهریان عزیزمان ارائه کنیم .
این روز ها پیدا کردن یک قالیشوی مورد اطمینان و با قیمت مناسب آن هم در شهر تهران کاری دشوار شده . از طرفی نیز شستن قالی و فرش در خانه کاری دشوار ، سخت و تا حدودی غیر ممکن است . پس به ناچار به دنبال راهی میگردیم تا به راحتی و پرداخت هزینه کم در کوتاه ترین زمان این کار را برای ما انجام دهند . اما باید دقت کنیم تا در هنگام تماس با قالیشویی های ناشناس دچار مشکل نشویم .

  خدمات رنگ برداری تک شور -1

قالیشویی آنلاین مطمئن و ارزان

قالیشویی های نا معتبر و غیر قابل اعتماد در شهر تهران بسیار زیاد هستند که آگهی و تبلیغات آن ها را بسیار بر روی دیوارها و بوردهای اطراف محل سکونتمان مشاهده میکنیم . اکثر این قالیشویی ها غیر مجاز بوده و فاقد هیچگونه نظارت و کنترلی میباشند .

اما قالیشویی تک شور با سال ها تجربه زیر نظر صنف قالیشویی میباشد . و خود دارای نشان اقتدار و کیفیت بالای قالیشویی بوده و با شعار مطمئن ، سریع و ارزان در راستای ارائه خدمات قالیشویی به شما عزیزان قدم بر میدارد .

ثبت سفارش آنلاین با تخفیف ویژه

از طریق فرم ثبت سفارش آنلاین به سادگی خدمات مورد نیاز خود را در سریعترین زمان ممکن برای قالیشویی یا شستشوی موکت شستشوی فرش و یا مبلمان دریافت کنید .

از تخفیف های ویژه ما برخوردار شوید

تماس با ما

خدمات قالیشویی شمال تهران

ما اقدام به پخش سرویس های خود در سراسر تهران نموده ایم و با اولین تماس شما نزدیک ترین سرویس ما به منطقه شما جهت ارائه خدمات اعزام می گردد.
خدمات شستشوی فرش ما بدون هیچ محدودیتی می باشد.

نواحی قالیشویی شمال تهران

تمامی خدمات قالیشویی در کلیه مناطق شمال تهران ارائه میگردد . همچنین خدمات تک شور در شمال تهران از ویژه و با کیفیت ترین خدمات ما به شمار میایند . از جمله مناطق تحت پوشش ما در این محدوده ها می توان به موارد زیر اشاره کرد .

فرشته - فرماینه - قیطریه - ولنجک- مقدس اردبیلی - اقدسیه - زعفرانیه - کامرانیه - سعدآباد- الهیه - محمودیه- ازگل - لویزان - دزاشیب - اوین -نیاوران و ...

مناسب ترین قیمت قالیشویی شمال تهران

قالیشویی تک شور قدیمی ترین و بزرگترین کارخانه قالیشویی در تهران با ۲۵ سال تجربه درخشان ارائه دهنده کلیه خدمات قالی شویی ، رفوگری و ترمیم تخصصی فرش و کلیه خدمات خشکشویی انواع مبلمان، موکت و خوشخواب را داراست .قالیشویی تک شور در راستای ارائه خدمات هرچه سریع تر و رفاه حال مشتریان خود تصمیم به افزایش محدوده های سرویس دهی خدمات خود گرفته است . شما عزیزان می توانید در سراسر تهران و حومه تنها با یک تماس و یا سفارش آنلاین خدمات (قالیشویی آنلاین با تخفیف ویژه) از خدمات قالیشویی تک شور استفاده فرمایید .
تک شور با عنوان بزرگترین قالیشویی شمال تهران در خدمت به شما عزیزان حاضر میباشد . تنها کافیست با شماره های تماس رسمی شرکت در تماس باشید تا در کوتاه ترین زمان ممکن در محل شما حاضر باشیم .

قالیشویی تک شور غرب تهران

قالیشویی تک شور شمال تهران

قالیشویی تک شور شرق تهران

قالیشویی تک شور جنوب تهران

نظرات خود را بیان کنید

ارسال نظر

  +     1   =   45  

خدمات

خدمات خشک شویی اتومبیل

چهارشنبه 18 مهر 1397

خدمات خشک شویی خوشخواب

چهارشنبه 18 مهر 1397

خدمات خشک شویی مبلمان

چهارشنبه 18 مهر 1397

بیشتر >>

مقالات

قالیشویی آنلاین

یکشنبه 04 آذر 1397

قالیشویی غرب تهران

شنبه 10 آذر 1397

بیشتر >>