شماره هاى تماس

شمال : ٢٢١٧٦٢٩١

مركزى : ٦٦٥٣٤٥٩٤

غرب : ٤٤١٥١٣٦٦

جنوب : ٥٥٤١٧٤٨٠

قالیشویی مرکز تهران

  • 0 نظر
  • 5879 بازدید
  • پنج شنبه 15 آذر 1397
  • 3/4/2019 12:46:12 PM
takshoorcarpet

قالیشویی مرکز تهران
قالیشویی مرکز تهران
4.75 از 5 بوسیله 2 رای
خدمات قالیشویی مرکز تهران با سال ها تجربه و اعتبار در قالیشویی تک شور ، تمامی خدمات قالیشویی خود را در تمامی مناطق و محله های مرکز تهران تنها فقط با یک تماس به ما بسپارید. قالیشویی تک شور همراه با تخفیف ویژه مشتریان

قالیشویی مرکز تهران

تمامی خدماتقالیشویی مرکز تهران شامل : رفوگری - پرزگیری - ریشه زنی و همچنین مبل شویی و توسط قالیشویی تک شور ارائه میگردد . خدمات قالیشویی در این مرکز توسط تیمی مجرب و کارشناس نظارت ، کنترل و مدیریت میشود . تا ناخواسته مشکلی در هنگام شستشو ایجاد نشود و کیفیت قالیشویی بالا بماند . افتخار این را داریم که با کارخانه ای تجهیز به وسایل روز دنیا و همچنین تیمی متخصص می توانیم خدمات مان را در سرتاسر شهر تهران به تمامی همشهریان عزیزمان ارائه کنیم .
این روز ها پیدا کردن یک قالیشوی مورد اطمینان و با قیمت مناسب آن هم در شهر تهران کاری دشوار شده . از طرفی نیز شستن قالی و فرش و سایر لوازم در خانه کاری دشوار ، سخت و تا حدودی غیر ممکن است . پس به ناچار به دنبال راهی میگردیم تا به راحتی و پرداخت هزینه کم در کوتاه ترین زمان این کار را برای ما انجام دهند . اما باید دقت کنیم تا در هنگام تماس با قالیشویی های ناشناس دچار مشکله جدیدی نشویم .

  خدمات رفو گری -1

خدمات قالیشویی شمال تهران

سرویس های ما در سرتاسر استان تهران پخش میباشند و آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشند و با اولین تماس شما نزدیک ترین سرویس ما به منطقه شما جهت ارائه خدمات اعزام خواهد شد. همچنین خدمات شستشوی فرش ما بدون هیچ محدودیتی است .

نواحی قالیشویی مرکز تهران

تمامی خدمات قالیشویی در کلیه مناطق مرکز تهران ارائه میگردد . از جمله مناطق تحت پوشش ما در این محدوده ها می توان به موارد زیر اشاره کرد .

یوسف آباد - امیرآباد - عباس آباد - جلفا، خواجه عبدالله - بهارشیراز - بهجت آباد - تخت جمشید - تخت طاووس - سهروردی - آپادانا - توحید - استانبول - توپخانه، لاله زار - باغ صبا - فاطمی - آرژانتین - آذربایجان و ...


ثبت سفارش آنلاین با تخفیف ویژه

از طریق فرم ثبت سفارش آنلاین به سادگی خدمات مورد نیاز خود را در سریعترین زمان ممکن برای قالیشویی یا شستشوی موکت شستشوی فرش و یا مبلمان دریافت کنید .

از تخفیف های ویژه ما برخوردار شوید

تماس با ما

-  Carpet drying -1

قالیشویی آنلاین مطمئن و ارزان

مطمئنا شما میدانید که قالیشویی های نا معتبر و غیر قابل اعتماد در شهر تهران بسیار زیاد میباشند . قالیشویی هایی که آگهی و تبلیغات آن ها را بسیار بر روی دیوار ها و بورد های اطراف محل سکونتمان مشاهده میکنید . اکثر این قالیشویی ها غیر مجاز بوده و فاقد هیچگونه نظارت و کنترلی میباشند .

اما قالیشویی تک شور با سال ها تجربه زیر نظر صنف قالیشویی میباشد . و خود دارای نشان اقتدار و کیفیت بالا ی قالیشویی از جانب های متفاوت بوده و با شعار مطمئن ، سریع و ارزان در راستای ارائه خدمات قالیشویی به شما عزیزان قدم بر میدارد .

نظرات خود را بیان کنید

ارسال نظر

  چهارده     -   =   شش  

خدمات

خدمات خشک شویی اتومبیل

چهارشنبه 18 مهر 1397

خدمات خشک شویی خوشخواب

چهارشنبه 18 مهر 1397

خدمات خشک شویی مبلمان

چهارشنبه 18 مهر 1397

بیشتر >>

مقالات

قالیشویی آنلاین

یکشنبه 04 آذر 1397

قالیشویی غرب تهران

شنبه 10 آذر 1397

قالیشویی شمال تهران

دوشنبه 12 آذر 1397

بیشتر >>