شماره هاى تماس

شمال : ٢٢١٧٦٢٩١

مركزى : ٦٦٥٣٤٥٩٤

غرب : ٤٤١٥١٣٦٦

جنوب : ٥٥٤١٧٤٨٠

قالیشویی جنوب تهران

  • 0 نظر
  • 4330 بازدید
  • شنبه 17 آذر 1397
  • 3/4/2019 12:46:41 PM
takshoorcarpet

قالیشویی جنوب تهران
قالیشویی جنوب تهران
4.5 از 5 بوسیله 2 رای
خدمات قالیشویی جنوب تهران با سال ها تجربه و اعتبار در قالیشویی تک شور ، تمامی خدمات قالیشویی خود را در تمامی مناطق و محله های جنوب تهران تنها فقط با یک تماس به ما بسپارید. قالیشویی تک شور همراه با تخفیف ویژه مشتریان

قالیشویی جنوب تهران

خدمات قالیشویی جنوب تهران از جمله : رفوگری - ریشه زنی -پرزگیریو همچنین مبل شویی و سایر خدمات قالیشویی توسط تک شور ارائه میشود . خدمات قالیشویی در این مرکز به وسیله تیمی مجرب و کارشناس نظارت ، کنترل و مدیریت خواهد شد . تا ناخواسته مشکلی در هنگام شستشو به وجود نیاید و کیفیت قالیشویی در سطح بالا قرار گیرد . افتخار این را داریم که با کارخانه ای مجهز به وسایل روز دنیا و همچنین تیمی متخصص می توانیم خدمات مان را در سرتاسر شهر تهران به تمامی همشهریان عزیزمان ارائه کنیم .
این روز ها پیدا کردن یک قالیشوی مورد اطمینان و با قیمت مناسب آن هم در شهر تهران کاری دشوار است . از طرفی نیز شستن قالی و فرش و سایر لوازم در خانه کاری سخت و تا حدودی غیر ممکن می باشد . پس به ناچار به دنبال راهی خواهیم گشت تا با دردسر کمتر و پرداخت هزینه مناسب در کوتاه ترین زمان این کار را برای ما انجام دهند . اما باید دقت کنیم تا در هنگام تماس با قالیشویی های ناشناس دچار مشکله جدیدی نشویم .

ثبت سفارش آنلاین با تخفیف ویژه

از طریق فرم ثبت سفارش آنلاین به سادگی خدمات مورد نیاز خود را در سریعترین زمان ممکن برای قالیشویی یا شستشوی موکت شستشوی فرش و یا مبلمان دریافت کنید .

از تخفیف های ویژه ما برخوردار شوید

تماس با ما

نواحی قالیشویی جنوب تهران

تمامی خدمات قالیشویی در کلیه مناطق جنوب تهران ارائه میگردد . از جمله مناطق تحت پوشش ما در این محدوده ها می توان به موارد زیر اشاره کرد .

مشیریه - شهرک مسعودیه - افسریه - خانی آباد نو - نازی آباد - یاخچی آباد - امیر بهادر - آذری - اتابک - خراسان - خزانه فلاح - خزانه بخارایی - شاپور - مولوی - سیروس - دروازه غار - جوادیه - یافت آباد - منیریه - امیریه - شوش - بازار تهران - شهرری - کوی سیزده آبان - یافت آباد و ...

خدمات قالیشویی جنوب تهران

ما اقدام به پخش سرویس های خود در سراسر تهران نموده ایم و با اولین تماس شما نزدیک ترین سرویس ما به منطقه شما جهت ارائه خدمات اعزام می گردد.
خدمات شستشوی فرش ما بدون هیچ محدودیتی می باشد .

-

مناسب ترین قیمت قالیشویی شمال تهران

قالیشویی تک شور قدیمی ترین و بزرگترین کارخانه قالیشویی در تهران با ۲۵ سال تجربه درخشان ارائه دهنده کلیه خدمات قالی شویی ، رفوگری و ترمیم تخصصی فرش و کلیه خدمات خشکشویی انواع مبلمان، موکت و خوشخواب را داراست .قالیشویی تک شور در راستای ارائه خدمات هرچه سریع تر و رفاه حال مشتریان خود تصمیم به افزایش محدوده های سرویس دهی خدمات خود گرفته است . شما عزیزان می توانید در سراسر تهران و حومه تنها با یک تماس و یا سفارش آنلاین خدمات (قالیشویی آنلاین با تخفیف ویژه) از خدمات قالیشویی تک شور استفاده فرمایید .
تک شور با عنوان بزرگترین قالیشویی شمال تهران در خدمت به شما عزیزان حاضر میباشد . تنها کافیست با شماره های تماس رسمی شرکت در تماس باشید تا در کوتاه ترین زمان ممکن در محل شما حاضر باشیم .

قالیشویی تک شور غرب تهران

قالیشویی تک شور شمال تهران

قالیشویی تک شور شرق تهران

قالیشویی تک شور جنوب تهران

نظرات خود را بیان کنید

ارسال نظر

  -     سی و چهار   =   بیست  

خدمات

خدمات خشک شویی اتومبیل

چهارشنبه 18 مهر 1397

خدمات خشک شویی خوشخواب

چهارشنبه 18 مهر 1397

خدمات خشک شویی مبلمان

چهارشنبه 18 مهر 1397

بیشتر >>

مقالات

قالیشویی آنلاین

یکشنبه 04 آذر 1397

قالیشویی غرب تهران

شنبه 10 آذر 1397

قالیشویی شمال تهران

دوشنبه 12 آذر 1397

بیشتر >>